12.02.2016, 00:00

Do vojny hamburgerov vstupujú párky. Zákazníkom ich ponúkne Burger King

Burger King zaradí do stáleho menu hotdogy. Tradičná „burgráreň“ sa rozhodla pre ponuku párkov v rožku pre ataky konkurencie, ktorá sa v USA na trhu fast foodov v posledných rokoch rozbujnela. Tento krok zahraničné médiá označujú ako najočakávanejšie a najvýraznejšie uvedenie produktu na trh. Americký fast food plánuje 23. februára pridať do stáleho menu hotdogy vo svojich viac než siedmich tisícoch pobočkách v celých Spojených štátoch. A očakáva, že to bude trhák, ktorý firme pomôže vyhrať vojnu fast foodov.

Inovácie s jedlom

Nie je to prvýkrát, čo Burger King prišiel s niečím, čo do hamburgerového menu nepatrí. V marci minulého roka firma uviedla „kuracie hranolčeky“ – vyprážané kuracie rezančeky. Nový produkt oproti očakávaniam výrazne zlepšil výsledné

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN.

Aj vďaka vám môžeme tvoriť poctivý obsah. Zaregistrujte sa do HNkonta a čítajte naše spravodajstvo, analýzy i komentáre. Všetko na jednom mieste a v kontexte. Ďakujeme, vážime si vašu podporu.

HNkonto umožňuje prístup k informáciám z Hospodárskych novín a aj k vybraným titulom vydavateľstva Mafra Slovakia.

HNkonto Vám umožní prístup k digitálnemu obsahu Hospodárskych novín a špecializovaných titulov vydavateľstva MAFRA Slovakia. V prípade problémov, skúste prosím obnoviť stránku (napríklad stlačením [F5] alebo Aktualizovať v okne prehliadača).