06.09.2013, 11:38

Do bločkovej lotérie sa dá registrovať bezplatne

Prvá registrácia bločkov do Národnej bločkovej lotérie bude možná o desať dní, od 16. septembra. Bezplatne sa budú dať pokladničné bloky registrovať formou mobilnej aplikácie, cez internet alebo v partnerských obchodných sieťach.

V lotérii sú použiteľné bločky vydané za nákup v obchodoch od 1. septembra. Ich hodnota musí byť minimálne jedno euro. Prvé žrebovanie sa uskutoční 30. septembra. Odvtedy každých 14 dní získa 10 vyžrebovaných finančnú výhru v hodnote od 100 do 10.000 eur. Každých 28 dní sa budú tiež žrebovať výhercovia Druhej šance, v ktorej výhrou je osobný automobil.

"Lotéria sa rozbieha. Zaznamenávame nielen záujem cez SMS, ale hlásia sa nám aj obchody a siete, ktoré chcú svojím zákazníkom umožniť benefit registrácie do lotérie priamo pri platení na pokladni. Od 16. septembra si túto službu budú môcť vyskúšať všetci zákazníci siete predajní ŠEVT a očakávame, že pribudnú aj ďalší," avizoval generálny riaditeľ Tiposu Ladislav Kriška.

Okrem bezplatnej registrácie bude možné tak urobiť aj na ktoromkoľvek zbernom mieste spoločnosti Tipos, za čo zaplatia Slováci 0,20 eura, za registráciu prostredníctvom SMS 0,12 eura. Blok však nemôže byť starší ako dva mesiace a každý pokladničný doklad je možné do lotérie prihlásiť iba raz.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.