Hokej: HK 32 L.Mikuláš - HKM Zvolen 3:3 pp

23.11.2005, 07:00

Góly: 2. Šebo, 8. Opatovský, 60. Kriška - 31. Hanzal, 39. Cibuľa, 47. Čierny. Rozhodovali: J. Marušin - Gajan, M. Grečko, vylúčení: 3:6, navyše: Weissmann a Čierny (obaja Zvolen) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, striedania: bez zmien, 1026 divákov.
Liptáci sa po debakli v Skalici rýchlo spamätali a proti Zvolenu už v 8. min vyhrávali 2:0. Keby v prvej tretine využili všetky svoje šance, už po 20 minútach mohlo byť rozhodnuté. Od 20. min dokonca Liptáci hrali presilovku piatich proti trom, nevyužili ju a Zvolenčanov to povzbudilo. V polovici stretnutia znížili na 2:1 a minútu pred koncom druhej tretiny dokonca vyrovnali. Od tohto momentu domáci opäť upadli do starých chorôb a Zvolenčania mali navrch. V 47. min dokonca Čierny, ktorý sa vrátil po 10-minútovom treste na ľad, dostal hostí do vedenia. Domáci tréneri riskovali a dve a pol minúty pred koncom stretnutia odvolali brankára, čo sa im vyplatilo, lebo 16 s pred koncom stretnutia vyrovnal Kriška. V predĺžení už v 1. min mali Liptáci dve vyložené šance, nevyužili ich a nakoniec mohli aj prehrať, keď tesne pred koncom predĺženia Weissmann netrafil bránu domácich.

menuLevel = 2, menuRoute = dennik/sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
06. máj 2024 22:50