Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.10.2017, 00:00

Ryanair zavedie pravidlá pri batožine neskôr

Ryanair zavedie pravidlá pri batožine neskôr
Zdroj: Reuters

Letecká spoločnosť Ryanair uvedie novú batožinovú politiku neskôr, ako pôvodne plánovala. Dôvodom má byť priestor cestujúcim, aby sa prispôsobili zmenám najmä počas vianočného obdobia, ktoré patrí k najvyťaženejším v roku. Informáciu priniesli aerolinky na svojom webovom portáli. 

Írska nízkonákladovka plánovala od 1. novembra umožniť cestujúcim zobrať si na palubu lietadla len jeden kus príručnej batožiny, druhý kus do veľkosti 55 x 40 x 20 centimetrov museli pri bráne odovzdať a po prílete čakať na jeho vyloženie v príletovej hale.

Prioritný nástup 
Na palubu lietadla si budú môcť svoju batožinu vziať len tí cestujúci, ktorí si k letenke prikúpia prioritný nástup. Ten si možno zakúpiť za 5 eur v čase rezervácie letenky, alebo dodatočne za 6 eur až do jednej hodiny pred odletom.

S

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.