Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.11.2017, 00:00

Rekonštrukcia Špitálskej ulice po komplikáciách finišuje

Rekonštrukcia Špitálskej ulice po komplikáciách finišuje

Rekonštrukcia električkovej trate na Špitálskej ulici sa blíži ku koncu. Na budúci týždeň je už v pláne skúška prejazdu električiek.


Rozpočet ešte známy nie je
Dopravný podnik momentálne finalizuje všetky práce na trati. „Technicko-bezpečnostná skúška prejazdu električiek je plánovaná koncom budúceho týždňa. V tomto termíne bude trať pripravená na odovzdanie a bude možný celkový prejazd aj individuálnej dopravy,“ uviedla jeho hovorkyňa Adriana Volfová. Pôjde o úplné dokončenie opravy električkovej trate, rozpočet má byť známy po ukončení všetkých prác.


Zastávku plánovali umiestniť na Špitálsku ulicu, po námietkach správnych orgánov v stavebnom konaní pripravili projekt na ponechanie zastávky Mariánska (smer Kamenné námestie) na pôvodnom mieste. „Jej realizácia a následná prevádzka je závislá od stavebno-povoľovacieho konania. Keďže má Dopravný podnik Bratislava záujem sp

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.