14.11.2017, 12:11

Zo Zľavy Dňa odchádza jeden z majiteľov

Zdenko Hoschek predal svoj podiel v ZľavaDňa Petrovi Paškovi, ktorý sa stal 100-percentným vlastníkom.

Zdenko Hoschek
Zdroj: HN/Peter Mayer

Vlastnícka štruktúra najväčšieho slovenského zľavového portálu sa mení. Jeden zo spoluzakladateľov Zdenko Hoschek predal svoj podiel v ZľavaDňa Petrovi Paškovi. Ten sa stal 100-percentným vlastníkom.

Hoschek sa pridal k firme v roku 2009. Po jeho nástupe sa podarilo firme predať firme Zomato svoje portály Obedovat.sk a Lunchtime.cz spolu za 3,25 milióna dolárov. 

"Po 8 rokoch v podnikaní potrebujem oddych," vysvetľuje Hoschek s tým, že sa chce venovať iba rodine. Jedným z posledných veľkých projektov, na ktorom Hoschek pracoval, je možnosť rezervovať si miesto v reštaurácii alebo v hoteli priamo cez web Zľavy dňa. 

„Odkúpenie podielu vnímam ako nový impulz v podnikaní. V tejto zmene vidím aj príležitosť na prepojenie viacerých svojich projektov a príležitosť na ďalšie inovácie. Už sa teším na novinky, ktoré s tímom prinesieme,“ hovorí Peter Paška.

„Zdenkovi chcem veľmi pekne poďakovať za doterajšiu spoluprácu. Aj vďaka nemu sa nám podarilo vybudovať z malej firmy lídra na trhu e-commerce a najväčšieho predajcu služieb na slovenskom internete,“ uzatvára Paška.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.