Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
28.11.2017, 18:50

"Je vážny problém, keď sa nedá rozlíšiť, kedy žartuje a kedy nie." Mikloš sa dostal do sporu so Sulíkom

Na dnešnom HNClube Hospodárskych novín na tému Európa na rázcestí sa totiž z idylky stala slovná potýčka medzi bývalým ministrom financií a šéfom SaS.

Nekazme si tú krásnu chvíľu," vtipne reagoval šéf SaS Richard Sulík, keď s ním súhlasil bývalý minister financií za Dzurindovej vlády Ivan Mikloš. Tou vetou mal pravdu.

Na dnešnom HNClube Hospodárskych novín na tému Európa na rázcestí sa totiž z idylky stala slovná potýčka medzi bývalými kolegami z parlamentu.

​Mikloš po drobných slovách chvály prešiel ku kritike šéfa liberálov.

"Ja som rád, že tá idylka už skončila. Čo zásadne nesúhlasím s pánom Sulíkom, je to paušálne odmietanie všetkého, čo sa na záchranu Grécka urobilo," reagoval Mikloš.

Bývalý minister dodal, že u politika, ktorý ašpiruje na premiéra, je "vážny problém, keď sa nedá rozlíšiť, kedy žartuje a kedy nie," hovorí Mikloš Sulíkovi.

Mikloš vyzval Sulíka, aby nehovoril stále len o minulosti, ale aby riešil, čo bude.

"Ja nehovorím o minulosti stále, ale aj o budúcnosti. Ja hovorím, že ak bude Európska centrálna banka takto pokračovať, tak sa eurozóna rozpadne," oponoval Sulík.

Výmenu názorov medzi Ivanom Miklošom a Richardom Sulíkom si pozrite vo videu.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.