Sledujte nás na Instagrame
@hospodarske_novinyPodnikatelia platia na Slovensku dlhodobo jedny z najvyšších cien energií v Európskej únii. Vyplýva to z údajov Eurostatu, ktorý zhodnocoval nielen ceny energií v jednotlivých štátoch, ale aj to, koľko si ich môžeme dovoliť oproti iným krajinám cez takzvanú paritu kúpnej sily. Ministerstvo hospodárstva v tejto súvislosti avizovalo takmer stomiliónové dotácie pre vybrané podniky s vysokou spotrebou energie. Analytici však upozorňujú, že samotná finančná inj
Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 83% na dočítanie.
Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Denný prehľad správ emailom
Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.
Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.