Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.03.2018, 00:00

Slovensko je podľa expertov najpopulárnejšia destinácia

Slovensko je podľa expertov najpopulárnejšia destinácia
Zdroj: TASR - Milan Kapusta

Prírodné krásy krajiny, rôzne druhy turistiky a kvalitné ubytovanie. Takto vidia našu krajinu medzinárodní odborníci. Slovensko totiž získalo začiatkom marca v najľudnatejšom štáte na svete ocenenie ako najpopulárnejšia turistická destinácia.


Ministerstvo dopravy totiž prezentovalo Slovenska na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu Guangzhou International Travel Fair v Číne. Toto podujatie patrí medzi najvýznamnejšie výstavy cestovného ruchu v ázijsko-pacifickom regióne, vystavuje na ňom viac ako 60 krajín a za tri dni ho navštívilo približne 200-tisíc návštevníkov. Podľa profesorky Ľudmily Novackej z Katedry služieb a cestovného ruchu Ekonomickej univerzity v Bratislave je ocenenie významné. Dokazujú to podľa ne

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.