Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.04.2018, 00:00

V Pohroní vzniká nová regionálna značka

Takéto označenie podnikateľom v menších obciach, ale aj mestách pomáha lepšie zviditeľniť svoju činnosť.

V Pohroní vzniká nová regionálna značka

K slovenským regionálnym značkám sa pridá nová. Výrobcovia či poskytovatelia služieb zo stredného Pohronia tak v blízkom čase budú mať šancu požiadať o zaradenie ich produktu medzi ďalší tradičný tovar.

Takéto označenie podnikateľom v menších obciach, ale aj mestách, pomáha lepšie zviditeľniť svoju činnosť a zároveň posilňuje aj samotné regióny.

Podľa odborníkov by zvýšená výroba takéhoto tovaru mohla pomôcť s naštartovaním miestnej ekonomiky, dať ľuďom prácu v mieste ich bydliska a znížiť tak počet obyvateľov v produktívnom veku, k

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.