Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.07.2018, 00:00

TMR nalieva milióny do infraštruktúry

Dôvodom na rekonštrukcie je vek priestorov, dobré hospodárske výsledky, ale aj strach zo susedov.

TMR nalieva milióny do infraštruktúry
Zdroj: HN/Drahomír Piok

Hotely a reštauračné zariadenia v Tatrách dostávajú novú tvár. Turistický gigant Tatry mountain resorts totiž do modernizácie svojich prevádzok na Slovensku investuje približne 15 miliónov eur. Pokračuje tak v niekoľkoročnom investovaní do turizmu nielen v oblasti veľhôr. „Počas uplynulých siedmich rokov sme do rozvoja a modernizácie našich stredísk preinvestovali už viac ako 300 miliónov eur. V roku 2018 budeme v investíciách pokračovať,“ približuje predseda predstavenstva spoločnosti Tatry mountain resorts Bohuš Hlavatý.


Rozširovanie reštaurácií
Rekonštrukciu má už za sebou napríklad Grandhotel v Starom Smokovci, ktorý je so svojím vekom 114 rokov jedným z najstarších ubytovaní vo Vysokých Tatrách. Po trojmesačných prácach turisti využívajú nové izby už odvčera. Investor v hoteli kompletne zrenovoval takmer 80 izieb a apartmánov, chodby, kongresovú sálu Hoepfner a salónik Hossein. „Renováciou izieb chceme

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.