Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
10.07.2018, 11:18

V centre Bratislavy spustili výstavbu podzemného kruhového objazdu, prinesie viacero obmedzení

Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala od mája s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy.

V centre Bratislavy spustili výstavbu podzemného kruhového objazdu, prinesie viacero obmedzení
Zdroj: TASR/Dano Veselský

Na ulici Mlynské nivy v Bratislave začína developer HB Reavis v rámci rozsiahlej rekonštrukcie ulice s výstavbou podzemného kruhového objazdu. Z tohto dôvodu musia vodiči počítať s dopravnými obmedzeniami.

Pozrite si reportáž o tom, ako sa zmenia Mlynské nivy:

​Od tohto týždňa bude možné vojsť do Továrenskej ulice iba z jednej strany, prejazd ulicou nebude možný. Informoval o tom investor.

​Továrenská ulica bude slepá a vjazd do nej bude možný iba od Dostojevského radu a Čulenovej ulice. "Odbočenie z ulice Mlynské nivy nebude možné. Toto obmedzenie bude trvať približne do začiatku decembra," spresnil developer.

Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala od mája s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Rozdelená je na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde.

Obnova je vyčíslená predbežne na 24 miliónov eur, investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.