Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
17.07.2018, 11:23

Tipos hľadá dodávateľa stieracích žrebov. Zákazku odhaduje na šesť miliónov

O víťazovi súťaže sa rozhodne na základe ponúknutej ceny, bude s ním uzatvorená rámcová dohoda.

Tipos hľadá dodávateľa stieracích žrebov. Zákazku odhaduje na šesť miliónov

Národná lotériová spoločnosť Tipos hľadá dodávateľa, ktorý jej zabezpečí stieracie žreby pre okamžitú lotériu. Vyhlásila verejné obstarávanie. S víťazom plánuje uzatvoriť zmluvu na štyri roky, pričom Tipos odhaduje, že za tieto služby zaplatí šesť miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

"Predmetom zákazky sú tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií vrátane výtvarnej časti, symbolov, názvov, návrhov, obrázkov, vizuálnych zobrazení, interpretácií, grafiky, nákresov, fotografií, údajov, prvkov hry, zložiek hry, schém hry, metodológií hry a štruktúry výhry, dopravy a balenia a súvisiaceho softvéru a algoritmov s tým spojených s environmentálnymi aspektmi, v súlade so zadávacími podmienkami pre tlač žrebov, ako aj postúpenie súvisiacich licencií," priblížil Tipos v oznámení zverejnenom vo vestníku verejného obstarávania. Pre emisie žrebov spoločnosť určila aj potrebné typy papierov.

O víťazovi súťaže sa rozhodne na základe ponúknutej ceny, bude s ním uzatvorená rámcová dohoda. Zákazka má trvať v období 48 mesiacov.
Záujemcovia po splnení viacerých podmienok týkajúcich sa technickej a odbornej spôsobilosti môžu svoje ponuky predkladať do 22. augusta tohto roka.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.