Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.08.2018, 00:00

Komunita v online je dôležitá pre značku

O top témach v online budú na konferencii hovoriť digitálni odborníci už 27. septembra.

Komunita v online je dôležitá pre značku
Zdroj: Reuters

Konferencia Online summit sa koná už 27. septembra v bratislavskom hoteli Saffron a venuje sa úspešným príbehom, krokom, stratégiám a novinkám, ktoré značke priniesli výnimočné výsledky.
Bratislavu pri tejto príležitosti navštívi Atanas Raykov zo spoločnosti Viber, ktorý je zodpovedný za rozvoj značky v európskom regióne. Bude hovoriť na tému o tom, ako Viber pomôže zadávateľom prejsť od konverzácie ku konverzii.


Inšpiratívne príbehy online komunity
Martin Poppov z jednej z najväčších digitálnych agentúr v Bulharsku sa bude venovať najväčším výzvam v online, zároveň predstaví úspešné reklamné kampane, s ktorými dosiahla jeho agentúra Interactive Share najlepšie výsledky. Môžu byť inšpiráciou pre naše značky, rovnako ako slovenská digitálna platforma HOPIN na objednávanie taxíkov na Slovensku. Aplikácia od svojho vzniku prešla veľkým redizajnom a pridanými funkcionalitami, vďaka ktorým si objednáte nielen taxík, ale aj luxusnejšiu triedu vozidiel a pozriete polohu MHD v reálnom čase.


Počas tohto roka sa aplikácia rozšírila do viacerých slovenských miest a funguje i v Česku, Slovinsku a na Ukraj

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.