Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.09.2018, 00:00

Maloobchodných plôch pribúda. Aj kvôli pestrosti služieb

Veľa prevádzok pokope Slovákov neodrádza. Naopak, svoje brány onedlho otvoria na Slovensku ďalšie strediská.

Maloobchodných plôch pribúda. Aj kvôli pestrosti služieb
Zdroj: Dreamstime

Slováci majú v nakupovaní čoraz väčšie možnosti. Veľkých nákupných centier, parkov na okrajoch miest či maloobchodných plôch je u nás čoraz viac. Podľa prognóz odborníkov bude tento trend pokračovať. Potvrdzuje to aj situácia vo väčších slovenských mestách, kde sa v čoskoro budú stavať ďalšie obchodné priestory. Medzi pripravovanými projektmi je aj obchodný dom E BOX v Trnave, ktorého základný kameň by mali položiť začiatkom budúceho roka. Tento obchodný dom predstavuje investíciu jeden a pol milióna eur a rozšíri už existujúcu obchodno-priemyselnú zónu mesta. Rovnako aj vo Zvolene sa chystá výstavba nového obchodného centra, v ktorom by mali obchodníci otvoriť prevádzky počas jesene 2019. Možnosti sa rozšíria aj na východe krajiny. Košičania totiž dostanú na Bardejovskej ulici nákupný park za 25 miliónov eur.

Lákajú pre rôznorodosť
Dôvodom, prečo podobných

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.