Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.10.2018, 00:00

Tí najúspešnejší myslia na inovácie a budúcnosť

Výrobca stavebných materiálov Baumit zvíťazil v kategórii firiem s obratom do 50 miliónov eur. Na čom firma stavia svoj úspech, porozprával pre HN marketingový manažér spoločnosti Tomáš Sepp.

Tí najúspešnejší myslia na inovácie a budúcnosť
Zdroj: Tomáš Sepp

Slovensko zažíva stavebný rozmach, firmy zo sektora tak o zákazky núdzu nemajú. Platí to aj pre vás?
Predchádzajúci rok bol pre nás dobrý. Dá sa povedať, že jeden z najlepších. Začali sme sa vracať k predkrízovým číslam, čo je skutočne zapríčinené stavebným rozmachom. Veľa sa stavia, vďaka čomu sú výrobcovia stavebných materiálov vyťažení. Na druhej strane to viedlo aj k problémom s dodávkami niektorých výrobcov. My sme sa túto situáciu snažili riešiť, a preto takéto problémy nenastali.

Budúci rok oslávite štvrťstoročie pôsobenia na našom trhu. Ako by ste zhodnotili svoju 25-ročnú históriu?
História Baumitu by sa dala rozdeliť do troch časových etáp. V prvej etape sme sa snažili naše spracovateľské firmy naučiť používať suché omietkové zmesi. To znamená, že dovtedy sa p

89% zľava na digitálne predplatné.

Aj vďaka novembru 1989 môžeme slobodne písať a preto vám dávame zľavu 89% na digitálne predplatné. #slobodaniejesamozrejmost

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.