Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.10.2018, 00:00

Tí najúspešnejší myslia na inovácie a budúcnosť

Výrobca stavebných materiálov Baumit zvíťazil v kategórii firiem s obratom do 50 miliónov eur. Na čom firma stavia svoj úspech, porozprával pre HN marketingový manažér spoločnosti Tomáš Sepp.

Tí najúspešnejší myslia na inovácie a budúcnosť
Zdroj: Tomáš Sepp

Slovensko zažíva stavebný rozmach, firmy zo sektora tak o zákazky núdzu nemajú. Platí to aj pre vás?
Predchádzajúci rok bol pre nás dobrý. Dá sa povedať, že jeden z najlepších. Začali sme sa vracať k predkrízovým číslam, čo je skutočne zapríčinené stavebným rozmachom. Veľa sa stavia, vďaka čomu sú výrobcovia stavebných materiálov vyťažení. Na druhej strane to viedlo aj k problémom s dodávkami niektorých výrobcov. My sme sa túto situáciu snažili riešiť, a preto takéto problémy nenastali.

Budúci rok oslávite štvrťstoročie pôsobenia na našom trhu. Ako by ste zhodnotili svoju 25-ročnú históriu?
História Baumitu by sa dala rozdeliť do troch časových etáp. V prvej etape sme sa snažili naše spracovateľské firmy naučiť používať suché omietkové zmesi. To znamená, že dovtedy sa p

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.