Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.12.2018, 00:00

Alza i DHL meškajú pre opravu seneckej cesty

Najkritickejšia situácia by mala podľa firiem nastať budúci víkend, keď sa majú opravy dotknúť celého kruhového objazdu.

Alza i DHL meškajú pre opravu seneckej cesty
Zdroj: Pavol Funtál

„Ospravedlňujeme sa, pri niektorých objednávkach evidujeme dlhšie dodanie z dôvodu preťaženia prepravcov. Prosíme o trpezlivosť. V prepravných spoločnostiach robíme, čo je v našich silách pre čo najrýchlejšie dodanie vašich objednávok.“ Takýto oznam čaká volajúcich na zákaznícku linku spoločnosti Alza, keď sa chcú informovať, prečo ich objednávka mešká už celé dni. Alza však nie je jediná, ktorá sa v týchto dňoch trápi s podobnými problémami. Dôvodom je totiž rozsiahla, takmer 10-kilometrová rekonštrukcia cesty medzi okresnými mestami Senec a Pezinok, ktorá ochromila fungovanie takmer celého logistického parku, kde sa nachádzajú desiatky veľkých firiem vrátane Alzy.

Nekorektná komunikácia
Niektoré firmy potvrdzujú, že na situáciu sa nevedeli dopredu pripraviť. „Kompetentné orgány s nami vopred nekonzultovali časovanie či rozsah prác, ani nás vopred neinformovali o plánovanej rekonštrukcii komunikácie. Tá má rozsiahly n

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.