Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.12.2018, 00:00

Byty v Sky Parku sú takmer vypredané

Okrem štyroch rezidenčných veží, dvoch administratívnych veží prinesie aj zeleň v rozlohe ako Medická záhrada.

Byty v Sky Parku sú takmer vypredané
Zdroj: Penta Real Estate

Developerský projekt plný oblúkov, ktorý zmení obraz Bratislavy, naberá reálne kontúry. Štvrtá rezidenčná veža Sky Parku získala odobrenie od magistrátu, informáciu priniesol týždenník Trend. Veža IV by mala byť identická s tromi už predstavenými vežami a všetky by mali mať 31 poschodí. Projekt, ktorého výstavba prebieha takmer dva roky, priniesol prvé výsledky. Len minulý mesiac dosiahla prvá rezidenčná veža svoju celkovú výšku v hrubej stavbe, a to konkrétne 105 metrov. Rovnaké rozmery majú dosiahnuť aj zvyšné tri rezidenčné veže Sky Parku. Plány developera Penta Real Estate hovoria celkovo o šiestich vežiach, štyroch rezidenčných a dvoch administratívnych, ktorých výstavba by mala byť ukončená do roku 2022.


Plán bol iný
Pôvodný projekt Sky Parku pozostával zo siedmich veží. Neskôr projekt developer prehodnotil a vyzeralo to tak, že projekt príde o dve veže. Nakoniec prišiel len o

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.