Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.01.2019, 00:00

Lidl v Poluse vyplní miesto po Carrefoure

Do bratislavského nákupného centra sa veľká predajňa potravín vráti po viac než roku.

Lidl v Poluse vyplní miesto po Carrefoure
Zdroj: Archív HN

Zákazníci bratislavského Polusu sa konečne dočkajú. Miesto po hypermarkete Carrefour zíva prázdnotou od decembra 2017. Už čoskoro sa novým nájomcom priestorov stane nemecký reťazec Lidl. Pre HN to potvrdila firma Immofinanz Viedeň, ktorá je vlastníkom nákupného centra Polus, a následne aj samotný reťazec. „Áno, v Poluse budeme mať prevádzku,“ povedal pre HN Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie spoločnosti Lidl.

Dátum ešte nie je známy
Nemecký reťazec prevádzkuje k dnešnému dňu na Slovensku 134 predajní. Okrem tej v Poluse plánuje tento rok otvárať aj ďalšie. Ich presný počet Lidl nechcel spresniť, no je možné, že dvere otvoria skôr ako predajňa v Poluse. Presný dátum otvorenia prevádzky v bratislavskom nákupnom centre totiž ešte nie je známy. „Závisí to od vlastníka, ktorý upravuje priestor,“ informoval Bezák.


Bývalá predajňa Carrefouru v

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.