Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.01.2019, 20:32

Penta ukázala najdrahší byt na Slovensku. Cena sa šplhá k dvom miliónom

Luxusné zariadenie, exkluzívna lokalita, panoramatický výhľad na tri svetové strany a obrovský priestor, aj to ponúka najdrahšia bytová jednotka na Slovensku.

Developerský projekt, ktorý zmení obraz Bratislavy, naberá reálne kontúry a vyrastá v srdci bratislavských Mlynských nív. Prvá rezidenčná veža Sky Parku dosiahla svoju celkovú výšku 105 metrov v hrubej stavbe. Na najvyšších poschodiach budú luxusné penthousy. Jeden z nich prepisuje históriu realitného trhu. Podľa developera Penta Real Estate pôjde o najdrahší byt na Slovensku.

Drahý špás

Byt sa nachádza v prvej rezidenčnej veži na 29. poschodí a má vyše 260 štvorcových metrov obytného priestoru. Ďalších 35 štvorcových metrov tvoria dve lodžie a terasa. Za týchto 295 metrov predajca pýta 1,7 milióna eur. 

​*zoznam najdrahších bytov bol zostavený na základe dostupných informácií o cenách bytových nehnuteľnosti 

To však nie je konečná suma. Byt sa  predáva ako holobyt. Budúci majiteľ bude musieť načrieť do vrecka ešte hlbšie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.