Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.02.2019, 00:00

Samoobslužný McDonald‘s už aj na Slovensku

Cestou samoobsluhy sa vyberajú aj fastfoodoví hráči. Včera zaviedol samoobslužné pulty McDonald's, do konca roka sa k nemu pridá aj Burger King.

Samoobslužný McDonald‘s už aj na Slovensku
Zdroj: Reuters

Zákazník príde, zvolí si možnosť, či si chce objednávku vziať so sebou alebo ju zjesť v reštaurácii, a následne si z hlavnej ponuky vyberie to, na čo má chuť. Navolí si veľkosť porcie, prílohy, pridá nápoj a nakoniec vyberie spôsob platby. Zaplatiť potom môže buď priamo automatu, alebo pracovníkovi pri pulte.
Včera mali zákazníci McDonald's v bratislavskom obchodnom centre Bory Mall možnosť prvýkrát si objednať takýmto spôsobom. Postarali sa o to samoobslužné kiosky, ktoré fastfoodový hráč postupne zavedie do viacerých prevádzok na Slovensku. Najbližšie nimi vybaví prevádzku v obchodnom

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.