Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
09.05.2019, 00:00

Nástupníctvo je kľúčová otázka, ktorú musia podniky vyriešiť

Rodinné podniky majú významný podiel na hospodárstvach západných krajín, tvrdí pre HN Patrik Ferko, riaditeľ oddelenia auditu spoločnosti Deloitte na Slovensku.

Nástupníctvo je kľúčová otázka, ktorú musia podniky vyriešiť
Zdroj: Peter Mayer

Môžete spomenúť konkrétne opatrenia či projekty, ktorými spoločnosť Deloitte pomáha rodinným firmám na Slovensku?
Akákoľvek je ambícia alebo plán rodinnej firmy, či už zvýšiť svoju výkonnosť, rast a expanziu na nové trhy alebo riešenie prevádzkových záležitostí, spoločnosť Deloitte má skúsenosti a odborníkov, na ktorých sa môžu tieto firmy obrátiť. Pridanou hodnotou je komplexnosť riešenia jedným poradcom. Majitelia rodinných firiem sa na nás môžu obrátiť s akoukoľvek biznis otázkou, účtovnou či daňovou problematikou. Momentálne vidíme na trhu m

89% zľava na digitálne predplatné.

Aj vďaka novembru 1989 môžeme slobodne písať a preto vám dávame zľavu 89% na digitálne predplatné. #slobodaniejesamozrejmost

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.