Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
01.12.2019, 20:00

Slovákov smädí najmä po nealku

Prečítajte si rozhovor so šéfom Plzeňskému Prazdroju Slovensko Grantom Liversageom.

Slovákov smädí najmä po nealku
Zdroj: HN/Peter Mayer

Minulý rok bol z hľadiska hospodárskych výsledkov pre spoločnosť prelomový – dosiahla tržby 126 miliónov eur, čo je historicky najviac. Čo sa o tieto výsledky pričinilo v najväčšej miere? Silné leto?

Myslím si, že leto je v rámci slovenského pivného trhu naozaj veľmi silným faktorom a rozhodne našej firme veľmi pomáha. Svoju rolu zohrala aj premiumizácia nášho portfólia, dôraz na značky v on-trade (napríklad bary) aj off-trade (napríklad obchody).

Rovnako sme znova obohatili aj naše nealkoholické portfólio a zákazníci to ocenili. Zmenili sme tiež prístup v rámci obchodných procesov.

Ako presne?

Viac sa sústreďujeme na pomoc našim zákazníkom a obchodným partnerom v on-trade. Teda majiteľom reštaurácií, pubov a podobne. Chceme byť ich konzultantom a pomáhať im s podnikaním.

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.