Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.01.2020, 11:34

Slovenský závod získal prestížnu cenu v rámci Volkswagenu, vo finále porazil Rusov aj Portugalcov

Vedenie spoločnosti nepopiera, že dobré výsledky mohli výrobe v budúcnosti dopomôcť k novému prírastku vo výrobe.

Slovenský závod získal prestížnu cenu v rámci Volkswagenu, vo finále porazil Rusov aj Portugalcov
Zdroj: Reuters

Efektivita, kvalita, procesy a výmena skúseností a zlepšovacích návrhov v rámci sesterských závodov v rámci značky Volkswagen. To boli štyri oblasti, v ktorých sa bilo celkovo 16 závodov značky Volkswagen o cenu „Transformer of the Year“.

Do finále sa prebojovala ruská fabrika v Kaluge a portugalská výroba v Palmele spolu s bratislavskou výrobou.

Slovenská výroba však bola nakoniec ohodnotená ako prevádzka s najväčším posunom v oblasti zvyšovania efektivity spomedzi všetkých výrobných závodov značky Volkswagen v priebehu minulého roka.

„Zvyšovanie efektivity je jedným z hlavných pilierov stratégie zameranej na zvyšovanie konkurencieschopnosti Volkswagen Slovakia,“ uviedol Oliver Grünberg, predseda predstavenstva a člen predstavenstva pre technickú oblasť Volkswagen Slovakia.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.