Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.03.2020, 11:35

Veďla Kuchajdy spustili výstavbu novej budovy. Bude mať 12 poschodí

​Lakeside Park 02 priamo nadväzuje na projekt Lakeside Park 01, ktorý sa nachádza na križovatke Tomášikovej a Vajnorskej ulice.

Veďla Kuchajdy spustili výstavbu novej budovy. Bude mať 12 poschodí
Zdroj: Lakeside Park 02

V blízkosti jazera Kuchajda v Bratislave spustili koncom februára spoločnosti Immocap a Wood & Company výstavbu administratívnej budovy Lakeside Park 02. TASR o tom informovali developeri s tým, že ukončenie je naplánované na posledný kvartál roka 2021.

Investori rátajú s plochou 14 370 štvorcových metrov (m2) kancelárskych priestorov. Budova bude mať 12 kancelárskych poschodí. Polovica z nich bude disponovať prístupom na terasu či k balkónom.

Rozloha typického podlažia dosiahne viac ako 1200 m2. Prízemie budovy bude vyhradené pre šesť až osem obchodných priestorov so zastúpením gastronomických prevádzok,“ spresnili.

Immocap a Wood & Company deklarujú aj kvalitné vybavenie interiéru a zaujímavé riešenie verejných priestorov v podobe zeleného parku pred budovou.

​Lakeside Park 02 priamo nadväzuje na projekt Lakeside Park 01, ktorý sa nachádza na križovatke Tomášikovej a Vajnorskej ulice v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto. Komplex budov spolu predstavuje plochu približne viac ako 40.000 m2 prenajímateľnej plochy. Spodné podlažia medzi dvoma objektmi budú prepojiteľné.

Lakeside Park 02 počíta s vybudovaním 310 parkovacích miest na štyroch podzemných podlažiach a novými parkovacími kapacitami v exteriéri. Investori plánujú aj dobíjacie stanice pre elektromobily.

​Vlastníkmi nového projektu Lakeside Park 02 sú spoločnosti Wood & Company a Immocap, pričom úlohou spoločnosti Immocap je celkový development vrátane spolufinancovania, prípravy projektu, výstavby a prenájmu.

Wood & Company sa okrem spolufinancovania zameria na dohľad nad rozvojom a synergiou v lokalite vzhľadom na vlastníctvo susedného projektu Lakeside Park 01.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.