Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.04.2020, 18:44

Zmeny vo vedení TMR. Hlavatý končí ako predseda predstavenstva a generálny riaditeľ

Predsedom predstavenstva sa stáva Igor Rattaj.

Zmeny vo vedení TMR. Hlavatý končí ako predseda predstavenstva a generálny riaditeľ
Zdroj: Peter Mayer

Bohuš Hlavatý po jedenástich rokoch končí ako predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Tatry mountain resorts k 29. aprílu tohto roka.

Informoval o tom PR manažér TMR Marián Galajda s tým, že predsedom predstavenstva sa stáva Igor Rattaj.

„Dochádza k štandardnej generačnej výmene, o ktorej vedenie začalo uvažovať už skôr, no kríza okolo ochorenia COVID-19 a následné ekonomické dosahy toto rozhodnutie urýchlili. Pán Hlavatý naďalej zostáva pôsobiť v spoločnosti. V stredu bol zvolený valným zhromaždením za člena Dozornej rady TMR, ktorá ho následne zvolila za predsedu dozornej rady,“ uvádza Galajda.

Dodáva, že pozícia generálneho riaditeľa TMR zostane do konca finančného roka 2020 aj z dôvodu úsporných opatrení neobsadená a vedenie spoločnosti preberie predseda predstavenstva Rattaj, ktorého zvolila dozorná rada vo štvrtok.

Rattaj odchádza z pozície predsedu Dozornej rady TMR k 29. aprílu tohto roka, ktorú zastával od roku 2009. V súčasnosti je hlavným akcionárom TMR.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.