Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.05.2020, 11:11

Jeden z najväčších rezidenčných projektov v Bratislave našiel zhotoviteľa. Nová štvrť ponúkne tisícku bytov

SYTIQ bude na výstavbe tisícky bytov spolupracovať spolu s firmou Strabag Pozemné a inžinierske staviteľstvo.

Jeden z najväčších rezidenčných projektov v Bratislave našiel zhotoviteľa. Nová štvrť ponúkne tisícku bytov
Zdroj: J&T Real Estate

Stavebná spoločnosť SYTIQ uspela v tendri na výstavbu novej rezidenčnej štvrte v časti hlavného mesta, Trnávke, spoločnosť o tom informovala v tlačovej správe.

​Za projektom stojí developer J&T Real Estate. SYTIQ bude na výstavbe tisícky bytov spolupracovať s firmou Strabag Pozemné a inžinierske staviteľstvo.

 Rezidenčný projekt Ovocné sady, ktorý bude jedným z najväčších v hlavnom meste, bude prebiehať v dvoch fázach. "V prvej etape bude vybudovaných šesť bytových domov, ktoré spoločne ponúknu 550 bytov, rozsiahly centrálny park s detským ihriskom a materskou školou. Výstavba tejto etapy bude prebiehať cca 24 mesiacov," uvádza SYTIQ.

Spoločnosť SYTIQ pred mesiacom uspela v tendri na dodávateľa stavebných prác rozšírenia komplexu Eurovea na Dunajskom nábreží. Stavať bude základové dosky a železobetónové nosné konštrukcie prvého slovenského mrakodrapu Eurovea Tower a administratívnej budovy Pribinova Y.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.