Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.06.2020, 10:28

Železnice vyhlasujú tender za 30 miliónov

Zákazka zahŕňa zabezpečenie stravovania zamestnancov ŽSR.

Železnice vyhlasujú tender za 30 miliónov
Zdroj: FotoHN

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) chcú zaistiť občerstvenie a stravovacie služby pre zamestnancov formou nápojových poukážok a elektronických stravovacích kariet.

Cenu odhadujú na 30,4 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení súťaže, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania.

Stravovanie zamestnancov 

Zákazka zahŕňa zabezpečenie stravovania zamestnancov ŽSR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet a občerstvenie pre zamestnancov formou nápojových poukážok za sťažených poveternostných podmienok u zmluvných partnerov úspešného uchádzača.

Teda napríklad vo vybraných stravovacích zariadeniach, reštauráciách, bufetoch či potravinových reťazcoch.

Dve časti

Zákazka sa delí na časti, jednu z nich tvoria elektronické stravovacie karty. Hodnotu tejto časti ŽSR odhadujú na 29,6 milióna eur bez DPH.

Druhá časť v podobe nápojových poukážok má predpokladanú cenu 792-tisíc eur bez DPH.

Kritériom na vyhodnotenie ponúk je cena, zákazka nebude spolufinancovaná z eurofondov. Dĺžka trvania zákazky, rámcovej dohody alebo dynamického nákupného systému by podľa oznámenia mala predstavovať 36 mesiacov.

Záujemcovia o tender môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 7. júla 2020.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.