Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.04.2014, 10:29

Stačí jedna noc. A v Tatrách máte zľavovú kartu zadarmo

Získa ju každý, kto v regióne strávi minimálne jednu noc. Dobiť si ju navyše bude možné aj pri ďalších návštevách našich veľhôr. Tatry Card turistom ponúka turistom zľavy a od letnej sezóny bude zadarmo.

Tieto inovácie prinášame najmä vďaka našim verným klientom. Po siedmich úspešných sezónach, kedy sme vystavili viac ako 120 tisíc kusov kariet, chceme byť k našim klientom ešte bližšie a ponúknuť im viac. Našim cieľom je, aby sa ku karte dostal naozaj každý a užíval si všetky benefity, ktoré mu karta ponúka. Vynovený projekt karty štartujeme 30. mája. Teraz sme vo fáze dolaďovania a tiež komunikácie s partnermi, ktorí budú zľavy po predložení karty poskytovať,“ povedala Lenka Maťašovská, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Karta je kľúčom k získaniu zliav v aquaparkoch, na lanovkách, v múzeách alebo vo vybraných športových obchodoch a gastronomických zariadeniach. Využívanie karty je zároveň kontrolným mechanizmom pre jednotlivé samosprávy. Každá ubytovateľom vystavená karta je súčasne oficiálne vedená v domovej knihe a je za jej majiteľa odvedená daň z ubytovania. Svoju zľavovú kartu zadarmo zaviedli už pred časom urobili aj Liptáci.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.