Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.10.2013, 00:00

Chceli sme byť jednotkou na trhu. Podarilo sa

Tento rok ste sa v rebríčku 50 najrýchlejšie rastúcich firiem strednej Európy umiestnili prvýkrát. Ako to hodnotíte?

Hodnotíme to veľmi pozitívne. Sme veľmi radi tomuto umiestneniu. Pre nás je to dôkaz, že sa dá skĺbiť priateľská firemná kultúra, pohodová atmosféra a zábava so spokojnými zákazníkmi, s kvalitou a neustálym zlepšovaním sa. To potom vedie k takýmto pekným a hlavne reálnym biznis výsledkom.

Za posledných päť rokov ste dosiahli rast na úrovni až tisíc percent, čo vás radí do prvej desiatky. Ako ste to dosiahli?

Ako vo všetkom, ani v podnikaní nie je jednoduchý zaručený recept. Je to množstvo vecí, ktoré musia do seba zapadnúť. Naša firma stojí predovšetkým na priateľskej firemnej kultúre a na výnimočnej zákazníckej linke. Snažíme sa našim zákazníkom pomáhať aj nad rámec ich očakávania, prekvapovať ich a dodávať im čo najväčšiu kvalitu. Potom je to, samozrejme, aj super tím a ľudia vo firme, ktorí sú motiv

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.