Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.12.2015, 10:52

Ako sa nám darí bojovať s podvodníkmi? Kažimír a Babiš dajú odpovede

Obaja stoja na čele ministerstva, ktoré je tým najdôležitejším pre krajinu a jej ekonomiku. Obaja sa vyprofilovali ako tí, ktorí bojujú s daňovými podvodmi. A obaja sa už 15. novembra stretnú na jednom pódiu.

Peter Kažimír, minister financií Slovenskej republiky, a Andrej Babiš, minister financií Českej republiky totiž prijali pozvanie Hospodárskych novín ako hostia diskusného fóra HNClub Koniec čiernym daniam.

Len na pripomenutie – Slovensko i Česko sa podieľajú na vzájomnej výmene informácií, ktorá má pomôcť v boji proti daňovej kriminalite. Ako sa to krajinám darí? Aké opatrenia sa reálne osvedčili a kto je v konečnom dôsledku víťazom boja: firmy alebo štát?

Odpovede aj na tieto otázky dajú Kažimír a Babiš už v utorok 15. decembra 2015 od 10.00 h. Diskusiu povedú Marcela Šimková, šéfredaktorka HN a Jaroslav Plesl, šéfredaktor MF Dnes.
 
Viac informácií nájdete TU.


 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.