Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.10.2016, 00:00

Na Tehelnom poli sa stavajú luxusné byty. Pozrite sa, ako vyzerá megalomanský projekt

Vedľa Národného futbalového štadióna vyrastie luxusný bytový komplex s vyše 330 bytmi.

Okrem Národného futbalového štadióna vyrastie na Tehelnom poli aj luxusný bytový komplex s 334 bytmi. Pôjde o jednoizbové až päťizbové byty. S plánovanou výstavbou v areáli už začali.

Podľa developera, ktorým je spoločnosť Tehelné a. s. by mal byť bytový komplex dokončený koncom roka 2018.

V tom istom termíne sa očakáva aj dokončenie Národného futbalového štadióna, kde je investorom takisto podnikateľ Ivan Kmotrík. „Odhadované nádklady na rezidenčný projekt sú 25 miliónov eur," povedala pre hnonline.sk Ivana Tittelová zo spoločnosti Grafobal Group.

Záujem o tieto byty je podľa nej prekvapujúci. Hlavným dôvodom je lukratívna lokalita.

"Lokalita, kde vyrastie rezidenčný projekt Tehelné pole je veľmi vyhľadávaná. Má výbornú občiansku vybavenosť ale aj dopravnú dostupnosť. Veľký dôraz sme kládli aj na dispozičné riešenia bytov. Očakávania boli primerané týmto kladom a musíme povedať že nás záujem aj napriek tomu veľmi príjemne prekvapil," dodáva Tittelová. 

Podľa stránky bytytehelnepole.sk sa v tejto chvíli 1-izbové byty predávajú od 71 900 eur (37 metrov štvorcových). Päťizbový byt v súčasnosti  stojí aj vyše 440-tisíc eur. 

Pozrite si začiatok výstavby Národného futbalového štadióna na Tehelnom poli, ktorého investorom je Ivan Kmotrík:

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.