Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.01.2017, 18:50

VÚB chystá rozsiahlu odstávku. Peniaze cez internet nepošlete

VÚB chystá rozsiahlu odstávku. Peniaze cez internet nepošlete
Zdroj: TASR

Všeobecná úverová banka (VÚB) dočasne vypne viacero služieb.

Zákazníci banky nebudú môcť využívať od štvrtka 5. januára od 18:00 do pondelka 9. januára do 7:00 Internet banking, Mobil Banking, VIAMO a e-platby. Odstavené budú tiež služby pre firemných klientov Inbiz a Multicash.

Dôvodom je skvalitnenie služieb

Banka ako dôvod technickej odstávky uvádza skvalitnenie služieb. Odstávka zasiahne aj otváracie hodiny pobočiek banky. Tie budú zatvorené vo štvrtok o 18:00 hod. a ostanú zatvorené do 8.1. V pondelok 9.1 budú pobočky otvorené podľa štandardných otváracích hodín. 

Počas tohto termínu nedostanete ani notifikácie o platbách, nebudete môcť dobíjať kredit prostredníctvom bankomatov a vkladať hotovosť na účet prostredníctvom bankomatov. Dostupný nebude ani web banky.

Call centrum bude fungovať

VÚB pripomína, že Call centrum bude fungovať a v prípade potreby bude možné zablokovať platobné karty.

Banka upozorňuje, že počas odstávky nebude zákazníkov kontaktovať s cieľom získať informácie o účtoch, telefónnych číslach či o kódoch do služieb Internet bankingu. Dodáva, že takéto informácie nikdy nevyžaduje.​

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.