Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.01.2017, 10:24

RegioJet posilní vlaky z Košíc do Prahy. Lístky núka už od 10 eur

Český dopravca RegioJet oznámil posilnenie vlakov na trati Praha - Košice. Spoločnosť Radima Jančuru k existujúcim dvom spojom pridáva tretí spoj v oboch smeroch. 

Z Košíc vychádzať v skorých ranných hodinách a do Prahy príde na obed. V opačnom smere bude z českej metropoly vypravený poobede a na východ príde tesne pred 23.00 hod. Posilnenie vlakov na tejto trati oznámil Regiojet po tom, ako k 1. februáru odchádza z trate Bratislava - Košice.

Ceny za cestovný lístok na trase Košice – Praha sa začínajú na úrovni 10 eur.

Dopravca informuje, že cestujúci majú v tejto cene zahrnutý všetok servis vrátane balenej vody, kávy zadarmo v neobmedzenom množstve počas celej jazdy, pripojenie k vysokorýchlostnému WiFi internetu a dennú tlač.

Na slovenskom území budú mať nové spoje Košice – Praha a späť zastávky okrem Košíc v Kysaku, Spišskej Novej Vsi, Poprade, Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Vrútkach, Žiline a Čadci.

Aj po odchode dopravcu RegioJet z trasy Bratislava – Košice tak ostane zachované vnútroštátne spojenie napríklad medzi Žilinou a Košicami vlakmi RegioJet 3x denne v každom smere.

Šéf Regiojetu Radim Jančura vysvetlil v HNtelevízii, prečo spoločnosť odchádza z trate Bratislava - Košice:

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.