Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.03.2017, 00:00

Na plný bratislavský trh prichádza nový obchod s nábytkom a doplnkami Styla

Na plný bratislavský trh prichádza nový obchod s nábytkom a doplnkami Styla
Zdroj: MT nábytok

Dlhé roky zívali priestory, ktoré mali pôvodne slúžiť na rozšírenie nákupnej zóny Shopping Palace na Zlatých pieskoch v Bratislave prázdnotou. Teraz tam vyrástlo nové nákupné centrum s nábytkom a bytovými doplnkami pod názvom Styla, ktoré sa otvorí už zajtra. Spoločnosť Všetko pre bývanie priestory kúpila pred dvoma rokmi od pôvodného majiteľa, rakúskej spoločnosti Soravia. Pôvodne sa nákupné centrum malo volať M2 Development. Štvorpodlažný objekt s rozlohou 24 300 štvorcových metrov predajnej plochy sa podľa plánov majiteľov má stať vlajkovou loďou pre nábytok a bytové doplnky v rámci hlavného mesta. Pôvodne chceli majitelia brány obchodného centra otvoriť už pred minuloročnými Vianocami, no nakoniec sa rozhodli počkať do jarnej sezóny.

Pilotný projekt
Návštevníci tu nájdu pod jednou strechou celkovo 50 obchodov, okrem iného štýlový francúzsky a taliansky nábytok, ale aj veľa slovenského tovaru. Napriek tomu, že koncept tohto druhu obchodného centra nie je nový, na Slovensku bude realizovaný prvýkrát. „Podobný funguje už niekoľko rokov vo Varšave, ale aj v Am

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.