Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.03.2017, 00:00

Na náš trh prichádzajú parfumy Douglas. Druhýkrát

Pred rokmi už u nás značka pobočky mala, no kvôli hospodárskej kríze predajne zrušila.

Na náš trh prichádzajú parfumy Douglas. Druhýkrát
Zdroj: Dreamstime

Celosvetovo známa značka parfumérií Douglas, ktorá má 1 700 obchodov v 19 krajinách Európskej únie, mieri na Slovensko. Už začiatkom apríla otvorí svoju prvú predajňu v nákupnom centre Aupark a o mesiac neskôr v máji bude nasledovať aj obchod v Eurovei. Ide o druhý pokus tejto značky na presadenie sa na našom trhu. V roku 2005 tu už pôsobila, no predajne nakoniec po siedmich rokoch zrušila. „Kvôli nevhodne zvolenému umiestneniu predajní a vtedajšej hospodárskej kríze sa predajne zavreli,“ vysvetľuje marketingová manažérka značky Lenka Bouvier.


Plánujú expandovať
Zdá sa, že tentoraz sa majitelia rozhodli vstúpiť na náš trh vo veľkom, o čom svedčí aj reklama na sociálnych sieťach či hľadanie pracovníkov na výpomoc do skladov. Otvorením prvých dvoch pobočiek sa pôsobenie írs

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.