Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.06.2014, 14:31

Oplatí sa naďalej investovať do akcií?

Kapitálový trh 2014 - Pod týmto názvom sa budúci týždeň uskutoční v Bratislave medzinárodná odborná konferencia. Podujatie je svojím zameraním určené pre širokú škálu inštitucionálnych ako aj individuálnych investorov najmä z radov odbornej verejnosti. V poradí už tretí ročník podujatia je výnimočný najmä svojím bohatým programom, nakoľko prvý krát je podujatie organizované v rámci dvoch dní a to práve z dôvodu bohatého odborného programu.

Zatiaľ čo prvý deň podujatia je tematicky venovaný problematike investovania na globálnych kapitálových trhoch druhý deň podujatia je zameraný predovšetkým na príležitosti a možnosti rozvoja domáceho kapitálového trhu. Na podujatí vystúpi viacero zahraničných hostí z rôznych krajín Európy. Za všetkých je možné uviesť aspoň Dmytro Isupova z Dragon Capital, Ukrajina alebo Francois-Xavier Chauchat z GaveKal, Francúzsko.

Nakoľko podujatia sa pravidelne zúčastňujú zástupcovia najvýznamnejších subjektov domáceho kapitálového trhu, pričom tento ročník nebude v tomto smere výnimkou je dané podujatie svojím významom a charakterom možné zaradiť k najvýznamnejším udalostiam domáceho kapitálového trhu. Na podujatí budú okrem iného odovzdávané aj ocenenia burzy cenných papierov v Bratislave tak pre člena burzy ako aj pre emitenta cenných papierov.

Viac o konferencii nájdete TU

 

Ing. Róbert Kopál
predseda výkonného výboru
Asociácia obchodníkov s cennými papiermi

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.