Višňovský sa presadil

25.09.2006, 00:00
Dvojica slovenských hokejových obrancov Ľubomír Višňovský a Andrej Meszároš bodovala pri víťazstvách svojich tímov v sobotných prípravných stretnutiach pred novou sezónou NHL.

BRATISLAVA -- Dvojica slovenských hokejových obrancov Ľubomír Višňovský a Andrej Meszároš bodovala pri víťazstvách svojich tímov v sobotných prípravných stretnutiach pred novou sezónou NHL. Meszároš prispel k triumfu Ottawy na ľade Philadelphie (4:3) jednou asistenciou, keď na ľade strávil 21 minút a do štatistík si pripísal aj jeden plusový bod. V drese Flyers nastúpil na viac ako desať minút Štefan Ružička. Višňovský bol kľúčovým hráčom pri domácej výhre Los Angeles nad Coloradom (3:2). "Králi" prehrávali v úvode tretej tretiny už 0:2, ale skúsený obranca najskôr znížil a potom bol aj pri vyrovnávajúcom góle Frolova.