Hokejová ST extraliga

03.03.2003, 23:00

Najvyššia domáca hokejová súťaž -- Slovenské telekomunikácie extraliga -- mala včera na programe ďalšie dve štvrťfinálové stretnutia nadstavbovej časti. Vstup do play-off vyšiel favoritom, keď Košice aj Trenčín na domácom ľade nezaváhali. Východniari rozhodli o svojom víťazstve nad Martinom v druhej tretine, v ktorej po góloch Škoviru, Krotáka a Vantrobu viedli už 4:1. Dôležitý prvý bod v sérii získali aj vojaci z Trenčína po víťazstve 3:0 nad Skalicou. Hostia prehrávali po dvoch tretinách dvojgólovým rozdielom a v záverečnej časti hry pri snahe zdramatizovať zápas dostali rozhodujúci úder od Kukumberga, ktorý strelil druhý gól v stretnutí. Druhé zápasy v sérii sa hrajú dnes o 17. hod. Výsledky: Košice -- Martin 4:2 (1:0, 3:1, 0:1), góly: 7. Sabol, 25. Škovira, 30. Kroták, 36. Vantroba -- 23. Špirko, 55. Kotlárik, na zápasy 1:0, Trenčín -- Skalica 4:0 (2:0, 0:0, 2:0), góly: 9. T. Melichárek, 10., 55. Kukumberg, 57. Zlocha, na zápasy 1:0.

18. máj 2024 11:31