Vydarený návrat Marcela Hossu

17.01.2006, 23:00

Ani dva presné zásahy slovenského útočníka Marcela Hossu nepomohli odvrátiť prehru NY Rangers na pôde Columbusu. Mladší zo súrodeneckej dvojice pôsobiacej v najprestížnejšej hokejovej lige sveta sa v predchádzajúcich šiestich stretnutiach nevošiel do základnej zostavy, no dnes v noci sa trénerovi Tomovi Renneymu za návrat do jeho kádra odvďačil, keď vo štvrtej minúte otváral strelecký účet zápasu a v priebehu tretej tretiny vyrovnával na 3:3. O tom, že Rangers si neodvezú ani jediný bod, rozhodol necelých sedem minút pred záverečným klaksónom talentovaný Rick Nash. Výsledky NHL -- pondelok: Boston -- Anaheim 4:3 pp (za domácich Jurčina 0+1), Phoenix -- Washington 1:6, Columbus -- NY Rangers 4:3 (za hostí Marcel Hossa 2+0), Pittsburgh -- Vancouver 2:4, Montreal -- Dallas 4:2, San Jose -- Tampa Bay 3:1, Minnesota -- Ottawa 1:6 (za hostí Meszároš 1+0), Edmonton -- Buffalo 1:3.

28. máj 2024 04:01