Joe Pavelski zo San Jose SharksReuters

San Jose sa dostalo do trháku, pozrite si výsledky NHL

02.05.2016, 07:36

Hokejisti San Jose vedú v semifinále play off Západnej konferencie NHL nad Nashvillom už 2:0 na zápasy. V noci na pondelok uspeli v druhom domácom dueli 3:2, o svojom triumfe rozhodli až v závere tretej tretiny.

Hráči St. Louis vyrovnali stav série s Dallasom na 1:1, keď vyhrali v druhom stretnutí na ľade súpera 4:3 po predĺžení. V tretej časti hry síce stratili dvojgólový náskok, napokon sa ale tešili v predĺžení. O víťazný zásah sa postaral v 71. minúte v presilovke David Backes.

2. kolo play off NHL /na štyri víťazstvá/
      druhé zápasy semifinále Západnej konferencie
      Dallas - St. Louis 3:4 pp
      /na zápasy 1:1/

San Jose - Nashville 3:2
      /na zápasy 2:0/

01 - Modified: 2024-04-30 14:43:42 - Feat.: - Title: Slovenskí hokejisti do 18 rokov suverénne porazili Nórov 11:1, postupujú do štvrťfinále 02 - Modified: 2024-04-30 05:07:01 - Feat.: - Title: Erik Černák vypadol z play-off, môže posilniť slovenskú reprezentáciu na MS 03 - Modified: 2024-04-29 12:38:42 - Feat.: - Title: Odborník hodnotí možnú repre posilu Fehérváryho: Má dobrý odhad aj kvalitné vyvážanie puku. Skrátka kvalita 04 - Modified: 2024-04-29 04:54:10 - Feat.: - Title: Fehérváry je voľný na MS. Slovenský hokejista skóroval, no Washington prehral aj štvrtý duel s Rangers 05 - Modified: 2024-04-29 12:39:19 - Feat.: - Title: Daňo prihral na posledný gól sezóny. Třinec otočil finalovú sériu a oslavuje šiesty titul
02. máj 2024 04:26