Hokejová ST extraliga

24.03.2003, 23:00

Košickí hokejisti využili v treťom stretnutí semifinálovej série hokejovej ST extraligy proti Zvolenu výhodu domáceho prostredia a po víťazstve 3:1 sa ujali vedenia 2:1 na zápasy. Domáci strelili úvodný gól v 6. minúte zásluhou Kmiťa, ale hostia o minútu odpovedali po zásahu skúseného Kolníka. V ďalšom priebehu hry sa niekoľkými výbornými zákrokmi zaskvel košický brankár Šimonovič, ktorý nedovolil hosťujúcim hráčom skórovať. Naopak, domáci dokázali nájsť recept na brankára Križana a zásluhou Cibuľu a Krotáka získali dôležitý dvojgólový náskok. V dramatickom závere zverenci trénera Róberta Spišáka výsledok udržali a vypredaný štadión ich odmenil mohutným potleskom. Košice -- Zvolen 3:1 (1:1, 1:0, 1:0), góly: 6. Kmiť, 31. Cibuľa, 43. Kroták -- 7. Kolník.

19. máj 2024 23:54