Marián Hossa hrá v skvelej forme. Pozrite sa, ako v predĺžení rozhodol zápas

07.11.2016, 07:10
chochoTASRTASR
Slovenský útočník si okrem gólu pripísal aj asistenciu a dosiahol métu 1100 bodov v NHL.

Slovenský hokejista Marián Hossa hrá v zámorskej NHL vo výbornej forme. V noci na nedeľu gólom v predĺžení rozhodol o triumfe Chicaga Blackhawks nad Dallasom Stars 4:3 pp.

Predtým v tretej tretine prihrával Jonathanovi Toewsovi na druhý gól domácich. Hossa má v predchádzajúcich šiestich zápasoch bilanciu päť gólov a dve asistencie.

Dvoma bodmi dosiahol Hossa métu 1100 bodov v NHL za 505 gólov a 595 asistencií.

NHL - výsledky:
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 1:2, St. Louis Blues - Colorado Avalanche 5:1, Carolina Hurricanes - New Jersey Devils 1:4, Chicago Blackhawks - Dallas Stars 4:3 (za domácich Marián Hossa 1+1), New York Rangers - Winnipeg Jets 5:2, Anaheim Ducks - Calgary Flames 4:1

01 - Modified: 2024-05-02 05:30:54 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Dobré správy. Fehérváry posilní Slovensko, k tímu sa pripojí v pondelok 02 - Modified: 2024-04-30 14:43:42 - Feat.: - Title: Slovenskí hokejisti do 18 rokov suverénne porazili Nórov 11:1, postupujú do štvrťfinále 03 - Modified: 2024-04-30 05:07:01 - Feat.: - Title: Erik Černák vypadol z play-off, môže posilniť slovenskú reprezentáciu na MS 04 - Modified: 2024-04-29 12:38:42 - Feat.: - Title: Odborník hodnotí možnú repre posilu Fehérváryho: Má dobrý odhad aj kvalitné vyvážanie puku. Skrátka kvalita 05 - Modified: 2024-04-29 04:54:10 - Feat.: - Title: Fehérváry je voľný na MS. Slovenský hokejista skóroval, no Washington prehral aj štvrtý duel s Rangers
02. máj 2024 11:29