WhatsAppu hrozí veľký odliv používateľov, dvomi slovami k tomu prispel aj Musk
WhatsApp bude zdieľať používateľské dáta s Facebookom.
WhatsApp bude zdieľať používateľské dáta s Facebookom.
Vo štvrtok boli predané a nakúpené akcie Tesly zhruba za 39 miliárd dolárov, čo bol pre spoločnosť rekord.
Očakáva sa vyšší záujem o nakupovanie na platformách, nárast používania video formátov a livestreamov.
Pete Evans, ktorý má na sociálnych sieťach viac ako milión odberateľov, je vplyvný šíriteľ konšpiračných teórii o pandémii a vakcínach.
Vyberáme najpopulárnejšie nové funkcie sociálnej siete.
Najväčší regulačný útok na Zuckerbergovu spoločnosť žiada rozbitie spoločnosti.
Počas výpadku nebolo možné prijímať ani odosielať správy. Služba sa nevedela pripojiť k internetu.
Generálna prokuratúra v štáte New York a Federálna obchodná komisia (FTC) podali voči Facebooku žaloby v súvislosti s protimonopolnou činnosťou.
Jeho služby už využívajú dcérske platformy Facebooku.
Autor príspevku sa podľa asistenta poslanca Richarda Rašiho dopustil trestného činu rozširovania extrémistického materiálu.
Ponúka ho najnovšia aktualizácia.
Šalamúnove ostrovy sa zrejme stanú štvrtou krajinou na svete, ktorá na svojom území zakáže Facebook.
Funkcia má posilniť pocit väčšieho súkromia pre používateľov.
Turecký zákon vyžaduje, aby platformy vymenovali miestneho zástupcu, ktorý by bol úradom k dispozícii.
Vyplýva to z reportu tretieho kvartálu spoločnosti Socialbakers.