Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.08.2018, 11:36

HB Reavis bude mať v Londýne piaty kancelársky projekt

Výstavba sedempodlažnej komerčnej budovy by sa mala začať v tomto roku.

HB Reavis bude mať v Londýne piaty kancelársky projekt
Zdroj: HB Reavis

Spoločnosť HB Reavis získala akvizíciou približne 12 800 štvorcových metrov (m2) priestorov na výstavbu kancelárskej budovy nad železničnou traťou Crossrail pri stanici Farringdon West v centrálnom Londýne. Prepracovaný návrh kladie najväčší dôraz na zdravie užívateľov. Informovala o tom v pondelok developerská spoločnosť.

Projekt je jej piatou akvizíciou v centrálnom Londýne vo Veľkej Británii. Na návrhu projektu pre kancelárie, maloobchodné prevádzky a vybavenie spolupracovala s oceňovaným architektonickým štúdiom John Robertson Architects.

Budova bude stáť v centre svetoznámej dizajnovej komunity hlavného mesta a bude ťažiť z blízkosti ku kultúrnym inštitúciám, medzi ktoré patrí napríklad centrum Barbican Centre, trhoviská Exmouth a Leather Lane a divadlo Sadler’s Wells Theatre.

Výstavba sedempodlažnej komerčnej budovy by sa mala začať v tomto roku a dokončenie sa plánuje na rok 2020, uzavrela spoločnosť.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.