Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.09.2018, 00:00

Na iPhony sa stálo v radoch. U nás sa začne predaj v piatok

Na iPhony sa stálo v radoch. U nás sa začne predaj v piatok
Zdroj: Reuters

Slovenskí zákazníci si už tento piatok budú môcť kúpiť nový modelový rad od spoločnosti Apple. Ak chceli skalní fanúšikovia nový produkt skôr, mohli navštíviť oficiálnu predajňu Apple Store vo Viedni, kde začal predaj nových produktov ešte minulý piatok. Na jeho uvedenie na rakúsky trh sme sa boli pozrieť osobne.

Show must go on
Už po príchode do centra Viedne nám bolo jasné, že nadšenie z výrobkov technologického giganta stále neopadlo. Pred otvorením priestorov totiž stálo pred predajňou množstvo ľudí. Tých usmerňovala bezpečnostná služba i pracovníci magistrátu a pozdĺž predajne boli rozostavané zábrany, ktoré tvorili koridor pre čakajúcich zákazníkov. Tých sa tam zhromaždilo pred otvorením predajne podľa nášho odhadu zhruba 150. Asi pätnásť minút pred otvorením predajne sme mohli vidieť početný personál so zhruba 30 predajcami, ktorí za výkladom začal s motivačným potleskom a pokrikmi. Následne pracovníci vybehli s pokrikom a potleskom na ulicu k čakajúcemu davu.


Otvorenie predajne začalo odpočítavaním personálu obchodu. Úd

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.