Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.01.2019, 00:00

Jančurovej Student Agency klesol zisk. Firmu rozdelí

Český podnikateľ Radim Jančura po čase opäť mení štruktúry svojej dopravnej skupiny Student Agency. Hlavná spoločnosť sa rozdelí na dve. K Student Agency k.s. pribudne Student Agency Travel, ktorá pod seba zahrnie biznis s letenkami, so zájazdmi alebo s pracovnými pobytmi. Zisk Student Agency sa v roku 2017 znížil o viac ako polovicu.


Zmena kvôli rozvoju
Rozdelenie firmy na dve vyplýva z informácií v zbierke listín českého obchodného registra, potvrdil to pre portál zdopravy.cz aj hovorca spoločnosti Aleš Ondrůj. „Dochádza k rozdeleniu spoločnosti podľa zamerania na jednotlivé podnikateľské aktivity. Reagujeme tak na možnosti ďalšieho rastu a rozvoja našich aktivít, upravujeme štruktúru, aby čo najlepšie a najtransparentnejšie zodpovedala tým

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.