Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.06.2019, 00:00

Chlebíčkom vyrastá konkurencia. Office catering

Tržby Bageterií, ktoré spadajú pod spoločnosť Crocodille Petra Cichoňa, sa blížia jednej miliarde korún.

Chlebíčkom vyrastá konkurencia. Office catering
Zdroj: Pixabay

Chlebíčky a 15 deka vlašského šalátu sa začína na niektorých úradoch a v mnohých firmách nahrádzať donáškou „modernejšieho“ občerstvenia. Celý trh s takzvaným office cateringom rýchlo rastie a momentálne je odhadovaný zhruba na jednu miliardu korún.

Veľkosť je možné iba ťažko odhadnúť, pretože biznis je roztrieštený medzi desiatky či stovky malých spoločností, lahôdkarstiev, predajní chlebíčkov či cukrární po celej republike. Na národnej úrovni však získava čoraz väčšie slovo odnož Bageterií Boulveard, ktorá doručovanie BB Boxov do firiem rozbehla pred troma rokmi.

„Rastieme o desiatky percent ročne a na trhu si chceme ukrojiť čo najväčší kus,“ hovorí Levon Ter-Ghazaryan, ktorý má BB Boxy na starosti. V tejto chvíli je krabíc, z ktorých je možné občerstvenie okamžite servírovať, šesť druhov

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.