Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.06.2019, 00:00

České dátové leto je opatrné. Klienti odmietajú obmedzenia

České dátové leto je opatrné. Klienti odmietajú obmedzenia
Zdroj: Reuters

Mobilné dáta a ich cena sú v Českej republike veľkou témou. Na jar sa opäť zdvihla určitá vlna nevôle zákazníkov, ktorí neboli so súčasnou ponukou operátorov spokojní. Tlak ľudí ani vládnych činiteľov však príliš nezabral. A tak sa zdá, že teraz sa začínajú operátori pripravovať na plánovanú aukciu kmitočtov pre rýchle siete 5G. Tá sa chystá niekedy koncom tohto či začiatkom budúceho roka a môže na tuzemský trh konečne priviesť novú konkurenciu. A práve pred ňou sa chcú operátori láskavejšími ponukami v predstihu brániť.

Aktuálne tak konečne zákazníci získavajú neobmedzené dátové možnosti. Prvý s ponukou prišiel minulý týždeň T-Mobile, ktorý predstavil akčnú letnú ponuku. V nej si každý používateľ môže k svojmu aktuálnemu dátovému balíčku aktivovať neobmedzené dáta. Nemá to vlastne ži

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.