Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Logistické priestory za 23 miliónov s potenciálom zamestnať viac ako 500 ľudí. To je investičný projekt, ktorý čoskoro vyrastie medzi mestom Martin a obcou Sučany. Výrobno-skladová hala, za ktorou stojí firma Volz, má slúžiť na ľahkú výrobu a montáž predovšetkým pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

„Logistické haly budú využívané na skladovanie výrobkoch, tovarov od rôznych firiem, ktoré vyžadujú preskladnenie a vo svojich priestoroch nemajú dostatočné kapacity,“ uvádza spoločnosť Volz v zámere.
Volz bude mať v Sučanoch aj priamu konkurenciu.

Začiatkom tohto roka totiž v tom istom areáli oznámila spoločnosť Besico zámer vybudovať logistický park za 25 miliónov eur, pričom predpokladanými nájomcami by mali byť rovnako firmy pôsobiace v automotive a elektrotechnickom priemysle.

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.