Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Logistické priestory za 23 miliónov s potenciálom zamestnať viac ako 500 ľudí. To je investičný projekt, ktorý čoskoro vyrastie medzi mestom Martin a obcou Sučany. Výrobno-skladová hala, za ktorou stojí firma Volz, má slúžiť na ľahkú výrobu a montáž predovšetkým pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

„Logistické haly budú využívané na skladovanie výrobkoch, tovarov od rôznych firiem, ktoré vyžadujú preskladnenie a vo svojich priestoroch nemajú dostatočné kapacity,“ uvádza spoločnosť Volz v zámere.
Volz bude mať v Sučanoch aj priamu konkurenciu.

Začiatkom tohto roka totiž v tom istom areáli oznámila spoločnosť Besico zámer vybudovať logistický park za 25 miliónov eur, pričom predpokladanými nájomcami by mali byť rovnako firmy pôsobiace v automotive a elektrotechnickom priemysle.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.